Uroczystość w OSP Przystajń

W sobotę 13 stycznia br. w Ochotniczej Straży Pożarnej Przystajń przy okazji podsumowania projektu OSP na straży środowiska i świętowania sukcesów w województwie śląskim nagrodę za zajęcie 4 miejsca i zebranie 30 ton elektrycznych śmieci druhom z OSP Przystajń wręczył Prezes Zarządu OW ZOSP RP woj. śląskiego Henryk Kiepura oraz Sławomir Borowski, Wicedyrektor Zarządu Wykonawczego ZOSP RP. 

Młodzi druhowie i druhny z OSP Opatów odebrali zaś nagrodę za zajęcie 5 miejsca w konkursie za zdobycie największej liczby polubień pod zdjęciem zbiórki. Wydarzeniu towarzyszyła kolejna zbiórka elektrycznych i elektronicznych śmieci a przedstawiciele Fundacji Odzyskaj Środowisko przeprowadzili warsztaty edukacyjne a uczestnicy tworzyli lasy w szkle oraz breloki z elektrycznych śmieci, a także konkurowali podczas ekologicznej sztafety.