"OSP na straży środowiska" edukuje

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w piątek, 17 maja br. w Sanoku – Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”. To niezwykła okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat zapobiegania pożarom oraz zagrożeń związanych z elektrycznymi odpadami.

Wydarzenie, które jest częścią projektu “OSP na straży środowiska”, realizowanego przez Fundację Odzyskaj Środowisko, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP, MB Recycling pod patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Lasy Państwowe oraz Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej, skupia uwagę na aspekcie edukacyjnym i praktycznym recyklingu.

W trakcie turnieju, we współpracy z AURAEKO, przedstawimy jak prawidłowo postępować z Elektrycznymi Śmieciami oraz zaprezentujemy praktyczny wymiar recyklingu. To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę na temat odpowiedzialnego postępowania z odpadami elektrycznymi i świadomego podejścia do recyklingu.

 

Dołącz do nas w piątek i dowiedz się, jak możesz aktywnie przyczynić się do ochrony środowiska i zapobiegania pożarom. Do zobaczenia na Turnieju Wiedzy Pożarniczej!