Zbiórka elektrośmieci i tekstyliów na leczenie druha

18 czerwca 2024 r.

Druh z łódzkiego OSP Zielęcin, Rafał, uległ niefortunnemu wypadkowi i czeka go teraz intensywne leczenie i rehabilitacja, aby mógł stanąć na nogi i wrócić w pełni sił do swojej rodziny – żony i synów. Zarząd OSP Zielęcin zdecydował, że wszystkie środki z zebranych elektrycznych śmieci i tekstyliów zostaną przeznaczone na wsparcie druha Rafała. 

Strażacy zapraszają do przywożenia do remizy:

  • zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (AGD, RTV, sprzęt biurowy itp.)
  • tekstyliów (ubrania, buty, kurtki, obrusy, firany)

Druhowie pozostają do dyspozycji pod numerami telefonów 668 781 646 lub 721 497 282. 

Każdy przedmiot się liczy i każdy przynosi Rafałowi nadzieję na szybszy powrót do zdrowia! Im więcej elektrośmieci i tekstyliów uda się zbierać OSP Zielęcin, tym więcej środków trafi na leczenie i rehabilitację druha Rafała.

Solidarnie z poszkodowanymi strażacy z OSP Czartki i OSP Góra przekazali już na zbiórkę cały sprzęt elektroniczny, jaki udało im się zebrać w projekcie “OSP na straży środowiska”.

Zbiórka pieniężna

Dodatkowo, utworzona została zbiórka pieniężna, dzięki której rodzina Rafała będzie mogła zapewnić mu jak najlepszą opiekę. 

Link do wpłat: pomagam.pl/hmtnyk

Pomóżmy druhowi Rafałowi wrócić do zdrowia i do jego rodziny. Każda pomoc się liczy! Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce.