Przekazanie środków na leczenie małego Stasia

18 kwietnia 2024 r.

W ciągu ostatnich tygodni strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Chorzyny przy wsparciu druhów z OSP Raduczyce oraz OSP Aleksandrów uczestniczyli w intensywnej akcji na rzecz ochrony środowiska, zbierając zużyte elektryczne i elektroniczne urządzenia w ramach „OSP na straży środowiska”. Ich zaangażowanie przyniosło nie tylko korzyści ekologiczne, ale także niezwykłą pomoc dla małego Stasia, który potrzebuje pilnego leczenia.

Dzięki zaangażowaniu druhów oraz wsparciu społeczności lokalnej, zebrane środki ze zbiórki imponującej liczby 8 ton e-odpadów zostaną przekazane na leczenie Stasia, który zmaga się z poważną chorobą. Jednakże zbiórka na rzecz Stasia nadal trwa. Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć walkę tego małego, dzielnego chłopca, do udziału w zbiórce. Każda pomoc jest nieoceniona i może przyczynić się do poprawy życia Stasia.

 Aby wesprzeć Stasia, zapraszamy do korzystania z poniższego linku: Staś Łyczywek | Siepomaga.pl